Innovative Travel Solutions
ir uzņēmums, kas apvieno Baltijas valstu labākos pārdošanas profesionāļus, ar galveno biroju Rīgā.
Pievienoties
BE MORE

Par mums

Piecu zvaigžņu kvalitāte it visā

ITS nodrošina piecu zvaigžņu līmeņa klientu servisa pakalpojumus starptautiskiem klientiem, nodrošinot piecu zvaigžņu līmeņa darba apstākļus saviem darbiniekiem. Mūsu pārdošanas konsultanti piedalās apmācībās, lekcijās un semināros, lai spētu piedāvāt labākos pakalpojumus mūsu klientiem. Ko sēsi, to pļausi.

Mēs mīlam savu darbu

Mēs esam motivētu pārdošanas profesionāļu komanda, un uzstādam augstus mērķus visā, ko darām. Mūsu profesionālie pārdošanas konsultanti nodrošina informāciju par ceļošanas produktiem un iesaka piemērotākos risinājumus starptautiskiem lidojumiem un viesnīcām.

Esi vairāk

Mēs ticam, ka centība atmaksājas. Burtiski. Jo vairāk laika un centības Jūs ieguldīsiet, jo vairāk nopelnīsiet. Mūsu prēmiju un lojalitātes programmas ir veidotas tā, lai par visu papildus darbu Jūs saņemtu papildus līdzekļus.

Kāpēc pievienoties ITS?

Izaugsme

International Travel Solutions (ITS) iemācīs Jums izaugt, augot Jums līdzi. Mēs esam neliela komanda, tādēļ pievēršam uzmanību katra cilvēka individuālai profesionālai izaugsmei. Jūs būsiet noteicošā persona savā karjerā un panākumos mūsu uzņēmumā. Iespējams, Jūs sāksiet ar mazumu, taču sasniegsiet zvaigznes un nokļūsiet tur, kur Jums ir lemts nokļūt.

Atzinība

Mūsu pamata mērķis ir likt Jums sajusties novērtētam/-ai savā darba vietā. Mēs maksāsim Jums vairāk ar mūsu motivējošo bonusu sistēmu. Mēs dosim Jums vairāk, lai Jūs kļūtu finansiāli neatkarīgs/-a un saņemtu, cik esat pelnījis/-usi. Lielas gaidas noved pie lielas atdeves.

Lojalitāte

Mēs vēlamies, lai mūsu sadarbība būtu ilgstoša, un darīsim visu, lai tā būtu. Jo ilgāk Jūs strādāsiet ar mums, jo vairāk iegūsiet. Mūsu lojalitātes programma ir izstrādāta tā, lai nodrošinātu darba un personīgās dzīves balansu un lai Jūs no darba saņemtu ko vairāk par tikai samaksu.

Mācīšanās

Mēs vēlamies, lai Jūs nekad nepārstātu mācīties un izaicināt sevi. Mēs nodrošināsim Jums augstas kvalitātes apmācības, meistarklases un visus nepieciešamos rīkus sava potenciāla piepildīšanai. Labas pārdošanas spējas ir talants, bet izaugsme savā lomā un kļūšana par vislabāko sevis versiju ir smags un neatlaidīgs darbs.

Darba iespējas

Vai Jums vienmēr ir šķitis, ka varat darīt vairāk? Būt kas vairāk? Pelnīt vairāk?

Mēs meklējam strādīgas, atbildīgas un enerģiskas personības, kuras aizrauj klientu serviss un kas labprāt pievienotos mūsu augošai pārdošanas profesionāļu komandai.