Innovative Travel Solutions
Innovative Travel Solutions (ITS) apvieno ambiciozus un augsti motivētus ceļojumu un pārdošanas speciālistus, kas spējīgi sniegt visaugstākā līmeņa klientu apkalpošanu starptautiskiem klientiem. ITS ir daļa no Trevolution grupas, kas apvieno 4500 darbiniekus visā pasaulē un ir noslēgusi izplatīšanas līgumus ar vairāk kā 70 aviosabiedrībām, pārdodot vairāk kā 50 000 aviobiļetes mēnesī klientiem visā pasulē.
Pievienoties
BE MORE

Par mums

Piecu zvaigžņu kvalitāte it visā

Innovative Travel Solutions (ITS) apvieno ambiciozus un augsti motivētus ceļojumu un pārdošanas speciālistus, kas spējīgi sniegt visaugstākā līmeņa klientu apkalpošanu starptautiskiem klientiem.

Mēs mīlam savu darbu

Mūs raksturo augsta motivācija un vēlme sasniegt vairāk it visā ko mēs darām. Mūsu speciālisti regulāri pilnveido savas prasmes, lai palīdzētu atrast ērtākos un izdevīgākos lidojumus jauniem un esošajiem klientiem.

Esi vairāk

Mēs ticam, ka centība atmaksājas. Burtiski. Jo vairāk laika un centības Jūs ieguldīsiet, jo vairāk nopelnīsiet. Mūsu prēmiju un lojalitātes programmas ir veidotas tā, lai par visu papildus darbu Jūs saņemtu papildus līdzekļus.

Kāpēc pievienoties ITS?

Izaugsme

International Travel Solutions (ITS) dos Jums iespēju augt, augot Jums līdzi. Mēs sākām neliela komanda un 3 gadu laikā esam jau 300. Mūsu panākumu atslēga? - Pievērst uzmanību katra cilvēka individuālai profesionālai izaugsmei. Jūs būsiet noteicošā persona savā karjerā un panākumos mūsu uzņēmumā. Iespējams, Jūs sāksiet ar mazumiņu, taču drīz vien sasniegsiet zvaigznes un nokļūsiet tur, kur Jums ir lemts nokļūt.

Atzinība

Mūsu pamata mērķis ir likt Jums sajusties novērtētam/-ai savā darba vietā. Mēs maksāsim Jums vairāk ar mūsu motivējošo bonusu sistēmu. Mēs dosim Jums vairāk, lai Jūs kļūtu finansiāli neatkarīgs/-a un saņemtu, cik esat pelnījis/-usi. Lielas gaidas noved pie lielas atdeves.

Lojalitāte

Mēs vēlamies, lai mūsu sadarbība būtu ilgstoša, un darīsim visu, lai tā būtu. Jo ilgāk Jūs strādāsiet ar mums, jo vairāk iegūsiet. Mūsu lojalitātes programma ir izstrādāta tā, lai nodrošinātu darba un personīgās dzīves balansu un lai Jūs no darba saņemtu ko vairāk par tikai samaksu.

Mācīšanās

Mēs vēlamies, lai Jūs nekad nepārstātu mācīties un izaicināt sevi. Mēs nodrošināsim Jums augstas kvalitātes apmācības, meistarklases un visus nepieciešamos rīkus sava potenciāla piepildīšanai. Labas pārdošanas spējas ir talants, bet profesionālā izaugsme un kļūšana par vislabāko sevis versiju ir smags un neatlaidīgs darbs.

Darba iespējas

Vai Jums vienmēr ir šķitis, ka varat darīt vairāk? Būt kas vairāk? Pelnīt vairāk?

Mēs meklējam strādīgas, atbildīgas un enerģiskas personības, kuras aizrauj klientu serviss un kas labprāt pievienotos mūsu augošai pārdošanas profesionāļu komandai.